O nas

Siedziba firmy Furniture Sobczak

logo_03

Fabryka mebli Furniture Sobczak to dynamicznie rozwijająca się firma stworzona przez ludzi z głowami pełnymi pomysłów i chęcią podbicia serc klientów.
Tworzymy naszą firmę od źródła i wszelkimi siłami dążymy do jej jak najszybszego
i najnowocześniejszego rozwoju, wciąż się udoskonalając, goniąc za najnowszymi trendami meblarskimi a jednocześnie za komfortem.
Naszym głównym celem jest oferowanie Państwu Polskich produktów, tworzonych w Polskich firmach i przez Polskich pracowników. Dbamy, aby nasi klienci mogli otrzymywać najwyższej jakości produkty, w przystępnych cenach.Bogata oferta proponowanych przez nas mebli, zadowoli zarówno wyszukane gusta jaki i zwolenników prostych oraz praktycznych rozwiązań. Swoje inspiracje czerpiemy z meblarskich pokazów mody, wyznaczających najnowsze trendy na rynkach światowych. Oferta naszych produktów stale rośnie i poszerza się o nowe model mebli, tkaniny oraz tworzywa wykorzystywane przy ich produkcji. Nie pozostajemy bierni na uwagi naszych klientów, a każda Państwa sugestia jest dla nas wyznacznikiem zmian oraz kierunkiem dalszego podążania.

Nowości

1
Pobierz katalog i sprawdź całą naszą ofertę.

kliknij tutaj

2
Zamówienia?

Nasza firma dołoży wszelkich starań by Twoje zamówienia zostały zrealizowane w jak najszybszym czasie.

3
Transport?

Meble wozimy własnym transportem dlatego nasze meble starannie zapakowane dojadą do Ciebie w błyskawicznym czasie.